Merhaba arkadaşlar yakın zamanda çok kez sorulan bir sorunu burada herkes'e yazmak istedim. Herkez'in youtube'da dinlediği ve mp3 olarak arabasında dinlemek istediği mutlaka bir müzik vardır. Bu müzik yüzünden hep bu tür başlıkları arama çabasına gireriz. Benimde uzun süredir bununla ilgili çok basit bir şekilde indirmeye yarayan bir yöntem kullandığım için bunu sizlere anlatıp sizlerinde faydalanmasını istedim. Şimdi sevgili arkadaşlar anlatacağım yöntem hem video indirmede hemde videonun mp3'ünü indirmenizde size fayda sağlayacaktır. 


Öncelikle indirmek istediğiniz video'yu youtube'dan açıyoruz. Ancak tarayıcımız ile açacağız youtube uygulamasından değil. Açtığımız videonun yukarıda yani arama çubuğunda bulunan http://youtube.com/....... lu adresin içerisinde "ube" yi siliyoruz.  Yani adresimiz http://yout.com/video/........ gibi birşey kalıyor. 


Açılan koyu temalı web sitesinde Biçim'den indirmek istediğimiz tür'ü seçiyoruz. MP3 , Video veya sadece görüntü yani gif olarak alabiliyoruz. Kalitesini'de belirledikten sonra altta mavi içerisinde kırmızı nokta olan Kayıt MP3 veya Kayıt MP4 yazan yere tıklıyoruz. İndirme başlıyor hemen ancak arkadaşlar belirtmem gereken birşey var. Web sitesi belli bir süre sonra işi ticaret'e çevirmek istiyor yani çok fazla indirme yaparsanız adedini hatırlamıyorum 5'de olabilir 10'da ama bu sayıyı geçtiğinizde PRO üye olmanız gerektiğini söylüyor. Bilginiz olsun belli bir adetten sonra çalışmazsa olmuyor demeyin. Sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.